BIOGRAFIA

HISTÓRIA KAPELY GOOD ROAD

Kapela vznikla v roku 2010. V priebehu svojho pôsobenia prešla formácia niekoľkými zmenami. Od roku 2016, tvorí kapelu 6 stálych členov (speváčka, klávesy, basa, bicie a 2x gitara). Koncertná zostava je doplnená o siedmeho člena (gitara).

Texty našich piesni píše vo veľkej miere náš klávesák Dodo, ktorý je zároveň aj producentom našich skladieb. Okrem neho sa na skladbách textovo podieľajú aj gitaristi Fero a Peter.

V roku 2017 sme sa zúčastnili súťaže ECHO Zemplína 2017, kde sa súťažilo v jednej kategórii bez žánrového obmedzenia a o víťazovi rozhodla porota. Hlavnou podmienkou boli vlastné autorské texty v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Na súťaži sme sa stali víťazmi a získali sme tým možnosť nahrať singel v nahrávacom štúdiu. Rozhodli sme sa pre nahratie našej prvej autorskej skladby “Po kvapkách”. K tomuto singlu vznikol aj videoklip.

V roku 2018 sme sa opäť zúčastnili súťaže ECHO Zemplína 2018, kde sme spomedzi 5 kapiel obhájili svoje víťazstvo z roku 2017, čím sme opäť získali možnosť ísť do štúdia. V roku 2019 sme vydali náš druhý singel "Na kolená padám", ku ktorému vzniklo aj Lyrics Video.

Začiatkom roka 2020 sme začali s nahrávaním nášho debutového albumu, ktorý sme po 10 rokoch nášho pôsobenia vydali 08. augusta 2020 pod názvom MULTIVERZUM.

KONTAKT

Neváhajte nás kontaktovať

KONTAKTNÝ FORMULÁR:


TELEFÓN: 0907 058 673

V prípade rezervácie termínu alebo otázok ohľadom dostupnosti termínu pre váš koncert alebo spoločenské podujatie, nás neváhajte kontaktovať na vyššie uvedenom telefónnom čísle.

E-MAIL: kontakt@goodroad.sk

V prípade technických otázok, alebo informácií ohľadom termínov pre váš koncert alebo vaše spoločenské podujatie, nás môžete kontaktovať e-mailom alebo pomocou formulára, prípadne správou na Facebooku.