Prečítajte si najnovšie správy
o dianí v kapele GOOD ROAD.


Zoznam posledných článkov:

NOVINKY

Kapela Good Road predstavila ďalšiu skladbu s názvom "LEN TY"

19.07.2020 / Zdroj: PartyPortal.sk

Slovenská kapela GOOD ROAD zverejnila ďalšiu skladbu z ich pripravovaného albumu. Po dvoch predošlých singloch, „Po kvapkách“ a „Na kolená padám“, prichádza kapela s piesňou, ktorá nesie názov „Len ty“. Ku skladbe vzniklo aj Lyrics video.

„Skladba s názvom Len ty, je o dvoch ľuďoch, ktorí pre seba znamenajú všetko a kráčajú spoločne životom aj napriek tomu, že nie vždy je v ich vzťahu všetko ružové,“ ozrejmil nám klávesák kapely.

Kapela priznáva, že skladba nie je úplnou novinkou, nakoľko ju posledné roky hrávali už aj na koncertoch, kde ju mali ľudia možnosť počuť. Na nahrávke však skladba dostala nový život aj vďaka orchestrom, ktoré sú v nej priznané. Skladba Len ty, je v poradí už treťou zverejnenou skladbou z pripravovaného albumu s názvom MULTIVERZUM, ktorý vychádza už začiatkom augusta. Album bude obsahovať 11 skladieb, ktoré vznikali postupom času, od vzniku kapely, až po súčasnosť.

VIDEOKLIP CELÝ ČLÁNOK

NOVINKY

Kapela Good Road predstavuje nový singel
"NA KOLENÁ PADÁM"

12.01.2020 / Zdroj: Rádio Košice

K aktuálnemu singlu vypustili aj lyric video a aktuálne pracujú na svojom prvom albume.

Kapela Good Road vznikla v roku 2010 a aktuálne ju tvorí 6 členov. V roku 2017 sa formácia zúčastnila súťaže ECHO Zemplína 2017, kde sa súťažilo v jednej kategórii bez žánrového obmedzenia a o víťazovi rozhodla porota. Hlavnou podmienkou boli vlastné autorské texty v slovenskom alebo anglickom jazyku. Good Road súťaž vyhrali a získali tak možnosť nahrať singel v nahrávacom štúdiu. Ich prvou autorskou skladbou je "Po kvapkách" a k tomuto singlu vznikol aj videoklip.

V roku 2018 sa skupina opäť zúčastnila súťaže ECHO Zemplína, kde spomedzi 5 kapiel obhájili prvenstvo z roku 2017, čím opäť získali možnosť nahrávania v štúdiu. Vlani teda vydali druhý singel "Na kolená padám", ku ktorému vzniklo aj Lyrics Video. O zvuk sa postaral profesionálny zvukár Braňo Fábry. V súčasnosti sa Good Road venujú prevažne nahrávaniu svojho prvého albumu.

VIDEOKLIP CELÝ ČLÁNOK

NOVINKY

Nový singel NA KOLENÁ PADÁM

21.12.2019 / Zdroj: Good Road

Kapela Good Road vydáva nový singel NA KOLENÁ PADÁM.

Po prvom vydanom singli Po kvapkách, prichádza kapela s ďalšou novinkou. Jedná sa o singel NA KOLENÁ PADÁM, ktorý v sebe obsahuje prvky modernej elektronickej hudby. Pieseň sa nahrávala v štúdiu kapely a pod finálny zvuk sa podpísal profesionálny zvukár Braňo Fábry, s ktorým plánuje kapela spolupracovať aj na pripravovanom debutovom albume. K singlu vzniklo aj lyrics video. Singel je dostupný na streamovacích platformách Spotify, Deezer, iTunes, Apple Music, CDBaby, Amazon Music Unlimited, YouTube Music a ďalších.

VIDEOKLIP

NOVINKY

Singel PO KVAPKÁCH už aj online

09.01.2019 / Zdroj: Good Road

Singel Po kvapkách je už možné si aj zakúpiť v digitálnej distribúcii.

Rok 2019 sa nám podarilo začať úspešne. Od teraz nájdete našu hudbu v rôznych internetových streamovacích službách a obchodoch s digitálnou hudbou. Vypočuť si nás môžete napríklad na Spotify, Deezer, iTunes, Apple Music, CDBaby, Amazon Music Unlimited, YouTube Music, Shazam, Tidal a mnoho ďalších streamovacích službách. Taktiež si našu hudbu môžete pridať aj do svojho playlistu (pokiaľ využívate niektorú z týchto služieb), prípadne si naše piesne zakúpiť a stiahnuť.

NOVINKY

Krst CD singlu PO KVAPKÁCH

25.08.2018 / Zdroj: Good Road

Kapela Good Road v sobotu 18. augusta 2018 pokrstila v Jenkovciach na 5. ročníku Rockového popoludnia svoj singel Po kvapkách, ku ktorému je natočený aj videoklip.

Krstnými otcami CD singlu sa stali starosta obce Jenkovce Jaroslav André a spevák Tomáš Bezdeda. Kapela sa rozhodla, že singel sa pokrstí vodou, ktorá sa na CD-čko bude kvapkať.

Jaroslav André: „V prvom rade by som chcel kapele zaželať to, aby sa ďalej rozvíjali a aby sme nabudúce pokrstili kompletné CD-čko. Taktiež Vám chcem zaželať to, aby Vám to dlho hralo a nech ste každý rok na Rockovom popoludní v Jenkovciach.“

Tomáš Bezdeda: „Musím pochváliť kapelu, že majú vlastnú tvorbu, pretože v dnešnej dobe je veľmi ťažké preraziť s vlastnou tvorbou. Kapele by som chcel zaželať, aby sa im darilo, nech majú vždy skvelé publikum, nech im ľudia vždy zatlieskajú, lebo to je naozaj taká tá naša „droga“ pre ktorú žijeme a to nás drží stále tam, kde sme, na pódiách. Samozrejme, nech stále robia dobrú muziku, vlastnú muziku, nech sú zdraví a keď sa im náhodou nebude dariť, tak nech si z toho nič nerobia lebo taký je život, raz sme hore a raz dole a takto to stále ide v živote. Všetko dobré.“

NOVINKY

Prezentuj sa: GOOD ROAD

03.08.2018 / Zdroj: Music-Zone

Kapela funguje od roku 2010. V priebehu svojho pôsobenia prešla formácia niekoľkými zmenami. Od roku 2016, tvorí kapelu 6 členov (speváčka, klávesy, basa, bicie a 2x gitara).

„V začiatkoch sme hrávali rôzne cover verzie, no neskôr sme začali tvoriť aj vlastné skladby. Okrem koncertovania si nás ľudia objednávajú aj na svadby a rôzne súkromné akcie, kde okrem vlastných vecí hráme aj rôzne cover verzie. V roku 2017 sme sa zúčastnili súťaže ECHO Zemplína 2017, kde sa súťažilo v jednej kategórii bez žánrového obmedzenia a o víťazovi rozhodla porota. Hlavnou podmienkou boli vlastné autorské texty v slovenskom alebo anglickom jazyku. Na súťaži sme sa stali víťazmi a získali sme tým možnosť nahrať singel v nahrávacom štúdiu. Rozhodli sme sa pre nahratie našej prvej autorskej skladby “Po kvapkách”. Texty našich piesni píše klávesák a hudbu zväčša tvoríme spolu ako kapela. K singlu Po kvapkách vznikol aj videoklip.“

„V roku 2018 sme sa opäť zúčastnili súťaže ECHO Zemplína 2018, kde sme spomedzi 5 kapiel obhájili svoje víťazstvo z minulého roku, čím sme opäť získali možnosť ísť do štúdia. V súčasnosti okrem koncertovania a rôznych akcií pracujeme aj na novom singli a nahrávaní piesni na náš prvý album.“

CELÝ ČLÁNOK

NOVINKY

Víťazi súťaže ECHO Zemplína 2018

16.05.2018 / Zdroj: Korzár SME - Dolný Zemplín

Námestie osloboditeľov v Michalovciach sa opäť zmenilo na dejisko hudobnej súťaže. Prehliadka hudobných kapiel nesie názov Echo Zemplína a má za sebou už tretí úspešný ročník.

„V porovnaní s minulými ročníkmi sa súťaž rozrastá. Kapiel je čím ďalej tým viac a líšia sa aj žánrovo, čo nás teší“ povedal Michal Korpa, jeden z porotcov z Občianskeho združenia Žijem pre Zemplín. Súťažilo sa v jednej kategórii bez žánrového obmedzenia a o víťazovi rozhodla porota v zložení Michal Korpa, Sergej Dolgoš a Peter Jurčák z nahrávacieho štúdia. Hlavnou podmienkou boli vlastné autorské texty v slovenskom alebo anglickom jazyku. Každá kapela mala možnosť odohrať až štyri vlastné skladby.

Prvé miesto si už druhýkrát odniesla kapela Good Road zo Sobraniec. „Víťazná kapela zaujala porotu hlavne zdokonalením svojej tvorby. Je vidieť, že napredujú a pracujú na sebe. Taktiež aj minuloročné víťazstvo im pomohlo nahrať singel a vytvoriť videoklip, čo v nemalej miere povzbudzuje a naberá na sebavedomí členov,“ zhodnotil Korpa.

Celý článok, vyhlásenie výsledkov a reportáž zo súťaže ECHO Zemplína si môžete pozrieť na nasledujúcich odkazoch. (Reportáž od 14:00 minúty.)

CELÝ ČLÁNOK GRTV REPORT

NOVINKY

Videoklip PO KVAPKÁCH

05.04.2018 / Zdroj: Good Road

Po víťazstve v súťaži ECHO Zemplína 2017 a následnom nahratí piesne Po kvapkách v nahrávacom štúdiu na Vinnom jazere, tu máme už aj prvý videoklip.

„Všetko to začalo písaním jednoduchého scenára. S točením sa začalo koncom Septembra, keďže sme chceli mať jesenné počasie. Samozrejme vonku už nebolo najteplejšie, takže sme aj trochu vymrzli. Posledná klapka padla koncom januára.“

Veríme, že sa Vám video bude páčiť.

POZRIEŤ VIDEO

NOVINKY

Víťazi súťaže ECHO Zemplína 2017

10.05.2017 / Zdroj: Korzár SME - Dolný Zemplín

Námestie osloboditeľov v Michalovciach sa zmenilo na dejisko hudobnej súťaže. Prehliadka hudobných kapiel nesie názov Echo Zemplína a má za sebou už druhý úspešný ročník. Víťaz získal možnosť nahratia vlastnej demonahrávky v nahrávacom štúdiu.

„Súťažilo sa v jednej kategórii bez žánrového obmedzenia a o víťazovi rozhodla porota. Hlavnou podmienkou boli vlastné autorské texty v slovenskom alebo anglickom jazyku. Každá kapela odohrala štyri vlastné skladby,“ povedal Michal Korpa, zástupca občianskeho združenia Žijem pre Zemplín, ktoré bolo hlavným organizátorom súťaže.

Prvé miesto si odniesla kapela Good Road zo Sobraniec. „Dá sa povedať, že sme taká rodinná kapela. Orientujeme sa hlavne na slovenské texty, ktoré nám píše náš klávesák, ale niečo sa už rysuje aj v anglickom jazyku, takže uvidíme. Z ocenenia máme veľkú radosť a je to určite pre nás posun, ale pôvodne sme si išli na túto súťaž len zahrať a zabaviť sa, takže 1. miesto je pre nás takým bonusom.“

CELÝ ČLÁNOK

CHCETE NÁS NA VAŠU SPOLOČENSKÚ AKCIU?

Neváhajte nás kontaktovať

KONTAKTNÝ FORMULÁR:


TELEFÓN: 0907 058 673

V prípade rezervácie termínu alebo otázok ohľadom dostupnosti termínu pre vaše spoločenské podujatie, nás neváhajte kontaktovať na vyššie uvedenom telefónnom čísle.

E-MAIL: kontakt@goodroad.sk

V prípade technických otázok, alebo informácií ohľadom termínov pre vaše spoločenské podujatie, nás môžete kontaktovať e-mailom alebo pomocou formulára, prípadne správou na Facebooku.