UKÁŽKY Z PRODUKCIE


Po dohodnutí termínu je možné podpísať zmluvu, ktorej náhľad si môžete stiahnuť na nasledujúcom odkaze: ZMLUVA O DIELO
STAGE PLAN na nahliadnutie: STAGE PLAN

ZVUKOVÁ TECHNIKA

Vlastníme kvalitnú zvukovú techniku značiek Electro Voice, Soundcraft, Shure, Sennheiser, Rode, DBX a ďalšie. Práve to dodáva dobrej hudbe ten správny zvuk.

SVETELNÁ TECHNIKA

K tej správnej atmosfére samozrejme prispieva aj kvalitná svetelná technika v podobe otočných hláv, rôznych laserov, farebných LED reflektorov a výrobníkov hmly.

ZOZNAM SKLADIEB

Náš repertoár pozostáva z množstva skladieb, ktoré priebežne dopĺňame. Samozrejmosťou sú aj ľudové skladby. Aktuálny zoznam moderných skladieb si môžete stiahnuť na nasledujúcom odkaze: ZOZNAM SKLADIEB

PODMIENKY

Našou podmienkou je zabezpečenie dostatočného priestoru na rozloženie (ideálne 3,5x5 m) a tiež umožniť nám prístup na miesto konania akcie 3 hodiny pred začiatkom z dôvodu zvukovej a svetelnej skúšky.

PRE INFORMÁCIE O VOĽNÝCH TERMÍNOCH NÁS KONTAKTUJTE

Prehľad najbližších akcií nájdete v sekcii TERMÍNY.

VIDEO ZO SPOLOČENSKÝCH PODUJATÍ

Videoukážka z produkcie na spoločenských podujatiach

CHCETE NÁS NA VAŠU SPOLOČENSKÚ AKCIU?

Neváhajte nás kontaktovať

KONTAKTNÝ FORMULÁR:


TELEFÓN: 0907 058 673

V prípade rezervácie termínu alebo otázok ohľadom dostupnosti termínu pre vaše spoločenské podujatie, nás neváhajte kontaktovať na vyššie uvedenom telefónnom čísle.

E-MAIL: kontakt@goodroad.sk

V prípade technických otázok, alebo informácií ohľadom termínov pre vaše spoločenské podujatie, nás môžete kontaktovať e-mailom alebo pomocou formulára, prípadne správou na Facebooku.